Heroes Fan Club Romania
Heroes Fan Club Romania
Heroes Fan Club Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Heroes Fan Club Romania

Este un forum dedicat fanilor serialului Heroes.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
..::Bibi::..
Admin
Admin
..::Bibi::..


feminin Rac Cocos
Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 06/08/2009
Varsta : 30

Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) Empty
MesajSubiect: Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli)   Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) EmptyVin Aug 07, 2009 10:42 pm

Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) A43jb6
Milo Anthony Ventimiglia ( born July 8, 1977) is an American television actor best known for his role of Peter Petrelli on the TV series Heroes. Ventimiglia was first noticed by fans during his three year stint on the WB series Gilmore Girls, playing Rory Gilmore's boyfriend Jess Mariano from 2001 until his final guest appearance in 2006

After his own WB series The Bedford Diaries, a recurring role as Meg Pryor's love interest on NBC's American Dreams, and playing Rocky Balboa's son in the sixth and final installment of the Rocky series, Rocky Balboa, Ventimiglia's big break came in 2006 when he received the part of nurse-turned-superhero Peter Petrelli on NBC's Heroes. He can currently be seen on the big screen in Mark Neveldine and Brian Taylor's new film Pathology as Dr. Ted Gray. Filming of the fourth season of Heroes began June 8, 2009.
Sus In jos
https://heroesfanclubromania.forumgratuit.ro
Paradise.Seeker
visitor
visitor
Paradise.Seeker


feminin Rac Cocos
Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Cluj....

Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) Empty
MesajSubiect: Re: Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli)   Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) EmptyDum Aug 09, 2009 5:30 pm

ok ma tot intrebam unde as putea scrie o intrebare espre el....daca cumva am gresit locul sau asa stergeti-mi postul...
ma intrbam daca cumva Milo este impreuna cu Hayden in viata reala.....sau in serial??
auzisem ceva si nu eramsigura..asaca daca stiti...
Sus In jos
gaby94
Admin
Admin
gaby94


masculin Capricorn Caine
Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 29

Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) Empty
MesajSubiect: Re: Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli)   Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) EmptyDum Aug 09, 2009 6:15 pm

Ce pot spune...si eu am auzit si am citit pe un blog din america asta,dar nu a confirmat nimeni...nici ei.Apareau in public impreuna si la premieri .Dar gesturi tamdre in public nu a vazut nimeni.Acum cateva luni am auzit ca s-au despartit.Mie imi dau de inteles ca au fost.
Sus In jos
Paradise.Seeker
visitor
visitor
Paradise.Seeker


feminin Rac Cocos
Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Cluj....

Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) Empty
MesajSubiect: Re: Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli)   Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) EmptyDum Aug 09, 2009 6:58 pm

si eu asa ma gandeam...am vazut ceva poze...
si am si auzit ca s-au despartit...cine stie ??
thanks Very Happy:D
Sus In jos
dinu
visitor
visitor
dinu


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 29/12/2009

Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) Empty
MesajSubiect: Da   Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) EmptyMar Dec 29, 2009 7:06 pm

da au fost impreuna,puteti vedea pe imdb.Dati la hayden si intrati la trivia. Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) Icon_biggrin
"Ex-girlfriend of Milo Ventimiglia. They were together from 2008-2009."
"Broke up with Milo Ventimiglia on Valentine's Day, 2009."
Sus In jos
Continut sponsorizat





Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) Empty
MesajSubiect: Re: Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli)   Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli) Empty

Sus In jos
 
Milo Anthony Ventimiglia(Peter Petrelli)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Adrian Kayvan Pasdar(Nathan Petrelli)
» Milo Ventimiglia
» Nathan Petrelli(Adrian Pasdar)
» Angela Petrelli(Cristine Rose)
» Cristine Rose(Angela Petrelli)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Heroes Fan Club Romania :: Actorii din serialul Heroes. :: Despre actorii din heroes.-
Mergi direct la: